چگونه تبلیغات موفقی داشته باشیم؟

بسیاری از شرکت ها و برندها با وجود تعداد بالای مشتریان اما همچنان در بازار ناشناخته هستند ! اما علت چیست؟ مسلماً تنها علت آن عدم تبلیغات موثر می باشد ! اما چگونه می توانیم تبلیغات موفقی داشته باشیم؟

دغدغه های خریدار را نشانه بگیرید

همواره باید حواستان به مفهوم پیامی که در تبلیغ خود می رسانید باشد . بهتر است پیامی را انتخاب کنید تا بتواند به سوالات مشتری پاسخ دهد. مثلاً اگر می خواهید یک خانم را هدف قرار دهید باید قوه عاطفی و احساسی وی را تحت تاثیر قرار دهید و در صورتیکه هدف شما آقایان هستند ، پیامتان می بایست قوه منطق و محاسباتی وی را هدف قرار دهد.

در یک نگاه جذب کنید

بهترین پیام ها و تبلیغات آنهایی است که مشتری بتواند با یک نگاه جذب آن شود . از بکاربردن پیچیدگی ها و جملات بسیار بپرهیزید .

مثل مخاطب باشید!

از بکار بردن کلمات کتابی و متملقانه بپرهیزید . اجازه دهید که مخاطب با شما و تبلیغتان حس نزدیکی داشته باشد و به عبارتی با او هم زبان شوید . اینگونه او خودش را جزئی از سازمان شما دانسته و راحت تر اعتماد خواهد کرد .

دانه بپاشید

سعی کنید نقاط قوت محصول و یا خدماتتان را برجسته تر نشان دهید و بر تمایزی که با سایرین دارید متمرکز شوید و به عبارتی با این کار جهت ترغیب حس کنجکاوی افراد و خرید محصولتان بیفزایید .

تبلیغ خود را بیازمایید

درصورتیکه تبلیغتان با شکست مواجه شد دلسرد نشوید و به دنبال علت بگردید . شاید می بایست نوع تبلیغ خود را تغییر دهید ، یا اصلاحاتی را در نوع و جزییات تبلیغ خود اعمال کنید .

نقاشی کنید

آیا می دانستید تبلیغات بصری و گرافیکی بسیار جذاب تر از تبلیغات متنی می باشد ؟ بسیاری از افرا حوصله خواند متن های تبلیغاتی را ندارند و یا برخی افراد سواد کمی دارند و نمی توانند متون را بخوانند . بهتر است از نقاشی های مفهومی و جذاب جهت تبلیغات استفاده کنید . از رنگ ها کمک بگیرید ، رنگ ها شگفتی آفرینند .

-بارها و بارها تبلیغات خود را بررسی کنید و بازخوردها را زیرنظر بگیرید . هیچ گاه از تبلیغات دلسرد نشوید زیرا تبلیغ بهترین راه شنیدن و دیدن برند شما و افزایش سودتان است .

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *